O anjeloch medzi nami ...
"Zázraky sa dejú neustále. Ľudia si ich jednoducho len nevšímajú". Lorna Byrneová
Anjelskú ríšu som začala spoznávať cez karty a knihy autorky Doreen Virtue, Ph.D. Je to duchovne zameraná jasnovidná doktorka psychológie spolupracujúca s ríšou anjelov a víl. Doreen vystupovala v mnohých prestížnych televíznych a rozhlasových reláciách ako CNN, The View, Oprah a iné, kde je obvykle uvádzaná ako „Anjelská lady“. Jej práca je prezentovaná aj v mnohých odborných publikáciách ako Redboook, Glamour, McCalls, Mademoiselle a iné.

Doreen a jej najstarší syn Charles cestujú po celom svete a učia, ako počúvať, vidieť, cítiť a chápať odkazy prichádzajúce z duchovného sveta.

Ja som absolvovala Anjelsky certifikovaný program® ACP s Charlesom Virtue v Prahe. Charles Virtue je certifikovaným odborníkom Anjelskej terapie (Angel Therapy). Od detstva pracuje so svojou matkou a ríšou anjelov a tisícom ľudí tak poskytuje nádej a liečenie.
Väčšina ľudí miluje anjelov. Až 80 % z nás verí, že skutočne existujú. Počet ľudí, ktorí vypovedajú o stretnutí s týmito nebeskými bytosťami stále narastá. Anjeli im pri týchto stretnutiach odovzdávajú aktuálne posolstvá, pomáhajú k uzdraveniu alebo pri záchrane života.

Prečo sa anjeli toľko ukazujú v blízkosti zeme práve teraz ? Doreen Virtue odpovedá takto „Sčasti sa to deje vďaka našim modlitbám, v ktorých prosíme o pomoc z nebies, a potom preto, že Boh i anjeli vedia, že je načase, aby sme uzdravili seba, svoje životy a celý náš svet.“

Anjeli sú tu preto, aby nás učili, sú tu, aby nás vyliečili z následkov strachu. Sú mocnými liečiteľmi a my s nimi môžeme spolupracovať a umocniť tak ich snaženie. Čím viac budeme anjelov pozývať do svojho života, tým jasnejšie sa v našich životoch odrazí veľkoleposť nebies.

Liečivá moc anjelov nepozná hraníc. Môžu nám pomôcť zlepšiť naše vzťahy, zamestnanie, finančné záležitosti či bývanie a vyriešiť akékoľvek problémy. Na to, aby nám pomohli, podľa návodu Doreen stačí urobiť nasledujúce kroky :

1. Požiadajte
- máme právo slobodnej voľby rozhodnúť, že anjeli nesmú do našich životov zasahovať, pokiaľ im na to nedáme výslovné zvolenie. Na to, aby nám prišli na pomoc, stačí si iba pomyslieť :
Anjeli!

2. Odovzdajte problém
- aby mohli Boh a anjeli vašu situáciu vyliečiť, musíte im ju úplne odovzdať.
3. Verte
- verte teda, že nekonečná Božská múdrosť a tvorivosť príde s riešením oveľa lepším, než si naša ľudská myseľ dokáže vôbec predstaviť.
4. Nasledujte znamenia
- po tom, čo zveríte svoj problém Bohu a anjelom, môžete byť vyzvaní, aby ste podnikli isté kroky, na vylepšenie danej situácie. Tieto znamenia k vám prídu prostredníctvom signálov, snov, predstáv, tušení, pocitov....

Aj keď je táto forma komunikácie rovnako stará ako ľudstvo, nie je všeobecne známa, pochopená ani uznávaná. Znamenia sú pre anjelov najbežnejší a najpriamejší spôsob, ako sa s nami spojiť. Chcú nám pomôcť, aby sme si všetci uvedomili skutočnosť, že nám stále, každý deň nášho života, posielajú odkazy.

Dnes vám už ukázali niekoľko znamení...a skôr ako pôjdete spať, ešte na mnohé narazíte.

Sledovanie znamení vás nielen sprevádza zložitými situáciami, ale tiež vám pomáha urobiť rozhodnutie, ktoré podporí vašu životnú cestu a zvolené ciele. Ak budete znameniam venovať pozornosť, povedie vás to k zlepšeniu každého aspektu vášho života a obdarí vás to povznášajúcim pocitom, že váš život má zmysel - váš zmysel.

Anjeli od nás nevyžadujú uctievanie, ani si neželajú byť jediným stredobodom tvorivej sily života. Privítajú, ak si spomenieme aj na ich záujmy - na prírodu a všetky ostatné bezbranné stvorenia na našej planéte.

Anjeli sú vyslanci Boží, ktorí nám prinášajú duchovnú podporu, pomoc a lásku. Keď akceptujeme ich prítomnosť, je to akoby sme pozvali zázrak, aby sa uhostil v našom srdci.

Zdroj : www.angeltherapy.com , kniha Liečenie s anjelmi od Doreen Virtue, kniha Posolstvo anjelov od Charlesa Virtue.


smahu počasie
hľadať iba na tomto webe
Copyright © 2011 krajinazazrakov.sk